JOIK natural cosmetics from Estonia

JOIK baby care offers gentle, natural care for your baby. The products are vegan, free from fragrances and specially developed for sensitive skin, making them ideal for your little one’s daily care routine.

Filter & sort

Price Product features Skin type Hair type Certificates & seals of approval
Filter

JOIK: 4 items

JOIK for BABY Extra Gentle Body Lotion

JOIK for BABY Extra Gentle Body Lotion, 150 ml

  • Moisturising properties
  • Nourishing effect
  • Suitable for adults with sensitive skin
€ 19,09 (€ 127,27 / l)

Delivery by October 02

for BABY Relaxing Lavender Bath & Body Oil

JOIK for BABY Relaxing Lavender Bath & Body Oil, 100 ml

  • Nourishes & soothes
  • Softens the skin
  • Relaxing lavender scent
€ 14,09 (€ 140,90 / l)

Delivery by October 02

JOIK for BABY Extra Gentle Cleansing Foam

JOIK for BABY Extra Gentle Cleansing Foam, 150 ml

  • Ideal for skin & hair
  • Mild on the skin
€ 18,09 (€ 120,60 / l)

Delivery by October 02

JOIK for BABY Extra Gentle Body Soap

JOIK for BABY Extra Gentle Body Soap, 100 g

  • Very gentle on the skin
  • With nourishing oils
  • Can be used on sensitive adult skin
€ 12,09 (€ 120,90 / kg)

Delivery by October 02