Face painting for creative parties

Colourful, skin-friendly face paints for little artists and dress up lovers. Perfect for carnival, Halloween or creative birthdays.

Filter & sort

Price Brand Age from Product features Certificates & seals of approval Highlights
Filter

Children’s face paint: 1 - 30 of 41 items

Namaki My Secret Play Make-up

Namaki My Secret Play Make-​up, Fawn

  • 7x Eyeshadows
  • 1x Applicator
  • 1x Mirror
€ 22,32 € 27,99

Delivery by October 02

Namaki Pencil Sharpener

Namaki Pencil Sharpener

  • Perfect for namaki pencils
  • Dimensions: 35 x 26 x 26mm
€ 3,12 € 3,99

Delivery by October 02

Namaki Butterfly Face Painting Kit

Namaki Butterfly Face Painting Kit, 24 g

  • 4x Water-based Face Painting, 6 g each
  • Pink, purple, golden yellow & white
  • 1x brush & 1x tattoo sheet
€ 22,49 (€ 937,08 / kg)

Delivery by October 02

Namaki Water-based Face Painting

Namaki Water-​based Face Painting, Black (6 g)

  • Great coverage
  • Creamy texture
  • Hypoallergenic & skin-friendly
€ 5,59 (€ 931,67 / kg)

Delivery by October 02

Namaki Lip Balm

Namaki Lip Balm, Vanilla (3,50 g)

  • Delicate colours & shiny finish
  • Moisturising properties
  • Protects
€ 10,99 (€ 3.140,00 / kg)

Delivery by October 02

Namaki Lip Gloss

Namaki Lip Gloss, Pink glitter (6 ml)

  • Shimmery finish
  • Delicious peach scent
  • Nourishing properties
€ 11,99 (€ 1.998,33 / l)

Delivery by October 02

Namaki Magical Worlds Skin Colour Pencils Set

Namaki Magical Worlds Skin Colour Pencils Set

  • 6 x Color Pencils, 2.1 g each
  • Practical & precise
  • Easy to remove
€ 27,99

Delivery by October 02

Namaki Mermaid Face Painting Kit

Namaki Mermaid Face Painting Kit, 24 g

  • 4x Water-based Face Painting, 6 g each
  • Pink, light blue, silver grey & white
  • 1x brush & 1x tattoo sheet
€ 22,49 (€ 937,08 / kg)

Delivery by October 02

Namaki Intergalactical World Box

Namaki Intergalactical World Box

  • 1 x 3-Colour Face Painting Kit
  • 2 x Face Colour Pencils & Sparkling Powder
  • 1 x Tatooki Sheet
€ 34,10 € 35,99

Delivery by October 02

Namaki Blue Sparkling Pouch

Namaki Blue Sparkling Pouch

  • 1x 3-Colors Eyeshadow Palette, 3g
  • 1x Lip Gloss, 6ml
€ 29,99

Delivery by October 02

Namaki 3-Colors Eyeshadow Palette

Namaki 3-​Colors Eyeshadow Palette, Spring

  • 3 x eyeshadows
  • 1 x applikator
  • 1 x mirror
€ 14,99 (€ 4.996,67 / kg)

Delivery by October 02

Namaki Special FX Sponge

Namaki Special FX Sponge

  • Creates spectacular effects
  • Easy to use
  • Reusable
€ 3,89

Delivery by October 02

Namaki Worlds of Horrors Box

Namaki Worlds of Horrors Box

  • 1 x 3-Colours Face Painting Kit
  • 2 x Skin Colour Pencils
  • 1 x Fake Blood & Sponge
€ 35,99

Delivery by October 02

Namaki Rainbow Box

Namaki Rainbow Box

  • 1 x 3-Colour Face Painting Kit
  • 2 x Face Colour Pencils & 1x Hair Mascara
  • 1 x Tatooki Sheet
€ 35,99

Delivery by October 02

Namaki Devil & Spider Face Painting Kit

Namaki Devil & Spider Face Painting Kit

  • 3 x Face painting colours, 3.5 g each
  • Black, white & red
  • 1 x Brush
€ 13,99

Delivery by October 02

Namaki Pumpkin & Skeleton Face Painting Kit

Namaki Pumpkin & Skeleton Face Painting Kit

  • 3 x Face painting colours, 3.5 g each
  • Black, white & orange
  • 1 x Brush
€ 13,99

Delivery by October 02

Namaki Knight & Superhero Face Painting Kit

Namaki Knight & Superhero Face Painting Kit

  • 3 x Face painting colours, 3.5 g each
  • Black, blue & silver
  • 1 x Brush
€ 13,99

Delivery by October 02

Namaki Ninja & Superhero Face Painting Kit

Namaki Ninja & Superhero Face Painting Kit

  • 3 x Face painting colours, 3.5 g each
  • Black, red & gold
  • 1 x Brush
€ 13,99

Delivery by October 02

Namaki Princess & Unicorn Face Painting Kit

Namaki Princess & Unicorn Face Painting Kit

  • 3 x Face painting colours, 3.5 g each
  • White, turquoise & pink
  • 1 x Brush
€ 13,99

Delivery by October 02

Namaki Pirate & Ladybird Face Painting Kit

Namaki Pirate & Ladybird Face Painting Kit

  • 3 x Face painting colours, 3.5 g each
  • Red, white & black
  • 1 x Brush
€ 13,99

Delivery by October 02

Namaki Enchanted Worlds Box

Namaki Enchanted Worlds Box

  • 1 x 3-Colour Face Painting Kit
  • 2 x Face Colour Pencils & Sparkling Powder
  • 1 x Tattooi Sheet
€ 35,99

Delivery by October 02

Namaki Unicorn Face Painting Kit

Namaki Unicorn Face Painting Kit, 24 g

  • 4x Water-based Face Painting, 6 g each
  • Pink, light blue, golden yellow & white
  • 1x brush & tattooki sheet
€ 22,49 (€ 937,08 / kg)

Delivery by October 02

Namaki Set of 4 Face Painting Slim Pencils

Namaki Set of 4 Face Painting Slim Pencils, Yellow/White/Turquoise/Pink

  • For precise lines
  • Pleasantly soft texture
  • Easy to wash off
€ 19,99

Delivery by October 02

Namaki Latex Sponges

Namaki Latex Sponges

  • 4 x sponges
  • For application & blending
  • Practically tailored
€ 3,19

Delivery by October 02

Namaki Rainbow Face Paint Pencils Set

Namaki Rainbow Face Paint Pencils Set

  • 6 x skin colour pencils, 2.1 g each
  • Accurate & practical
  • Skin-friendly
€ 27,99

Delivery by October 02

Namaki Wild Life Face Paint Pencils Set

Namaki Wild Life Face Paint Pencils Set

  • 6 x Color pencils, 2.1 g each
  • Practical & precise
  • Gentle on the skin
€ 27,99

Delivery by October 02

Namaki Double-Tip Hair Mascara Pink - Purple

Namaki Double-​Tip Hair Mascara Pink -​ Purple, 7 ml

  • Perfect for kids
  • Easy to use & remove
  • Safe formula
€ 18,99 (€ 2.712,86 / l)

Delivery by October 02

Namaki Lion & Giraffe Face Painting Kit

Namaki Lion & Giraffe Face Painting Kit

  • 3 x Face painting colours, 3.5 g each
  • White, blue & gold
  • 1 x Brush
€ 13,99

Delivery by October 02

Namaki Tiger & Fox Face Painting Kit

Namaki Tiger & Fox Face Painting Kit

  • 3 x face painting colours, 3.5 g each
  • Black, white & orange
  • 1 x Brush
€ 13,99

Delivery by October 02

Namaki Clown & Harlequin Face Painting Kit

Namaki Clown & Harlequin Face Painting Kit

  • 3 x Face painting colours, 3.5 g each
  • Blue, white & red
  • 1 x Brush
€ 13,99

Delivery by October 02