Pouches by Pumpkin Organics
Squeeze pouches: 4 items
Pumpkin Organics Organic Squeeze Pouch - Pumpkin, Pear, Apple, Plum, Oats, 100 g
- 8 months & up
- 35% vegetables
- No added sugar
€ 1,29 (€ 12,90 / kg)
Delivery by October 02
Pumpkin Organics Organic Squeeze Pouch - Carrot, Pear, Sweet Potato, Broccoli, 100 g
- 6 months & up
- 70% vegetables
- No added sugar
€ 1,69 (€ 16,90 / kg)
Delivery by October 02
Pumpkin Organics Organic Squeeze Pouch - Pear, Strawberry, Sweet Potato, Beetroot, Banana, Oats, 100 g
- 6 months & up
- 30% vegetables
- No added sugar
€ 1,29 (€ 12,90 / kg)
Delivery by October 02
Pumpkin Organics Organic Squeeze Pouch - Pumpkin, Sweet Potato, Pear, Banana, Bblueberry, 100 g
- 6 months & up
- 70% vegetable content
- No added sugar
€ 1,69 (€ 16,90 / kg)
Delivery by October 02
Magazine Articles:
-
Austria: Free standard delivery from € 54,90
-
Free
returns -
24-hour shipping
Secure payments
with SSL encryption technology