Jarred baby food by Mamuko

Filter & sort

Price Brand For whom? Product features Certificates & seals of approval
Filter

Jarred baby food: 6 items

Mamuko Organic Carrot, Pumpkin & Potato Puree

Mamuko Organic Carrot, Pumpkin & Potato Puree, 190 g

  • Age: 6 months +
  • Natural ingredients
  • Meat-free
€ 2,39 (€ 12,58 / kg)

Delivery by October 02

Mamuko Organic Spaghetti, Tomato and Mozzarella

Mamuko Organic Spaghetti, Tomato and Mozzarella, 190 g

  • 8 months onwards
  • With sun-ripened tomatoes
  • No artificial additives
€ 2,39 (€ 12,58 / kg)

Delivery by October 02

Mamuko Organic Carrot, Peas, Chicken & Potatoes

Mamuko Organic Carrot, Peas, Chicken & Potatoes, 190 g

  • 6 months onwards
  • Balanced recipe
  • Complete meal
€ 2,39 (€ 12,58 / kg)

Delivery by October 15

Mamuko Organic Vegetables with Beef

Mamuko Organic Vegetables with Beef, 190 g

  • 6 months onwards
  • Balanced recipe
  • No artificial additives
€ 2,39 (€ 12,58 / kg)

Delivery by October 15

Mamuko Organic Vegetables with Turkey

Mamuko Organic Vegetables with Turkey, 190 g

  • 6 months onwards
  • Mild taste
  • No artificial additives
€ 2,39 (€ 12,58 / kg)

Delivery by October 15

Mamuko Organic Pumpkin & Chicken

Mamuko Organic Pumpkin & Chicken, 190 g

  • 6 months onwards
  • Finely pureed baby meal in a jar
  • No added sugar
€ 2,39 (€ 12,58 / kg)

Delivery by October 15