Tasty snacks by HiPP

Filter & sort

Price Brand For whom? Product features Certificates & seals of approval
Filter

Finger foods & snacks: 7 items

HiPP Organic Rice Cakes

HiPP Organic Rice Cakes, Blueberry (30 g)

  • 8 months & up
  • Fruity taste
  • Without added sugar
€ 1,39 (€ 46,33 / kg)

Delivery by October 02

Organic Cereal Bars - Crispy Oats with Apple-Peach

HiPP Organic Cereal Bars -​ Crispy Oats with Apple-​Peach, 20 g

  • 1 year & up
  • Without added flavours
  • A delicious fruity snack
€ 0,99 (€ 49,50 / kg)

Delivery by October 02

HiPP Organic Favourite Stars

HiPP Organic Favourite Stars, 30 g

  • 1 year & up
  • Naturally sweet taste from fruits & vegetables
  • Crispy and fruity snack
€ 1,49 (€ 49,67 / kg)

Delivery by October 02

HiPP Organic Millet Sticks

HiPP Organic Millet Sticks, 30 g

  • 8 months & up
  • Airy and light texture
  • Without added flavours
€ 1,49 (€ 49,67 / kg)

Delivery by October 02

HiPP Organic Little Stars

HiPP Organic Little Stars, 30 g

  • 1 year & up
  • No added sugar
  • Ideal as a snack
€ 1,49 (€ 49,67 / kg)

Delivery by October 02

HiPP Organic Ancient Grain Dinosaurs

HiPP Organic Ancient Grain Dinosaurs, 30 g

  • 1 year & up
  • Naturally sweet thanks to fruits
  • Fruity taste
€ 1,39 (€ 46,33 / kg)

Delivery by October 02

HiPP Organic Spelt & Oat Rings

HiPP Organic Spelt & Oat Rings, 30 g

  • 8 months & up
  • Natural taste
  • Easy to hold shape
€ 1,49 (€ 49,67 / kg)

Delivery by October 02