Follow-on formula from 2 years

Filter & sort

Price Brand Age recommendation For whom? Product features
Filter

From 2 years: 3 items

Beba JUNIOR 2+ Growing-up Milk Drink

Beba JUNIOR 2+ Growing-​up Milk Drink, 800 g

  • 2 years & over
  • With vitamins A, C & D
  • Age-appropriate protein content
€ 19,99 (€ 24,99 / kg)

Delivery by October 03

Growing-up Milk Based on Cow's Milk Toddler Milk Combiotik 2+

HiPP Growing-​up Milk Based on Cow's Milk Toddler Milk Combiotik 2+, 600 g

  • Age 2 years & up
  • Can be drunk both cold and warm
  • With vitamins C & D
€ 13,89 (€ 23,15 / kg)

Delivery by October 03

Follow-on Milk Based on Cow's Milk Children's Milk 2+

Bebivita Follow-​on Milk Based on Cow's Milk Children's Milk 2+, 500 g

  • For children 2 years old & up
  • To drink from a cup
  • Serve with a meal or between meals
€ 8,49 (€ 16,98 / kg)

Delivery by October 03